top of page
Search
kppfmbgpk310321

ТАБІРНИЙ ЗБІР-2023 РОЗПОЧАВСЯ!


ДЕНЬ ПЕРШИЙ: "ВІДКРИТТЯ ТАБІРНОГО ЗБОРУ"




Практика «Підготовка до роботи в літніх оздоровчих закладах» для студентів 3-х курсів педагогічних спеціальностей є однією з найулюбленіших, адже це важливий етап професійного становлення, пов'язаний з новими зустрічами, викликами, позитивними емоціями.

29 травня коледжева площа наповнилася гомоном та енергією молодих голосів майбутніх педагогів. Це розпочався табірний збір 2023 року, що проходить під гаслом «Україна понад усе».

Перший день – це день відкриття. У програмі тематичного дня були представлення загонів (педагогічний загін 31-Ш групи «POWER» (методист – Потримай Наталя Сергіївна), 31-Д – «Хоробрі серця» (методист – Якубчик Ольга Миколаївна), 31-М – «БЕМС» (методист – Зелінська Ірина Сергіївна), 31-ОМ – «Барвисті веселки» (методист – Кузнєцова Людмила Василівна), 1-МБШ – «Незламні» (методист – Федорчук Наталія Анатоліївна).

Програму першого тематичного дня склали інтелектуальна розминка та гороскоп педагога.

Студенти представили цікаві руханки і масовки, які допомогла підготувати Олена Миколаївна Левицька – музичний керівник.

Чимало зусиль до організації та проведення табірного збору докладає Світлана Віталіївна Марчук – завідувач педагогічної практики. Ця допомога особливо відчутна сьогодні, коли навчання і педагогічна практика здійснюються в непростих умовах воєнного часу.

Із вітальним словом до майбутніх педагогів-організаторів звернулися директор коледжу кандидат педагогічних наук Савчук Петро Несторович та заступник директора з навчальної роботи доктор філософії Самборська Олена Дмитрівна.

Для студентів третіх курсів табірний збір є місточком до не менш важливої і цікавої практики в літніх оздоровчих закладах. Можна впевнено сказати, що вожатське літо-2023 успішно стартувало!

Людмила КУЗНЄЦОВА,

голова циклової комісії викладачів педагогіки,

психології і фахових методик


ДЕНЬ ДРУГИЙ: КВЕСТ "ІГРИ ПАТРІОТІВ"




Яким був цей день? Насиченим, динамічним, яскравим і патріотичним!

Розпочався із захопливої ранкової руханки, яка, завдяки Олені Миколаївні Левицькій, викладачці кафедри мистецьких дисциплін, стовідсотково розбудила вічно невиспаних студентів. Вони, тепер такі бадьорі й активні, заповзято змагалися на спортивному майданчику під керівництвом Петра Сергійовича Шостаківського.

Завершився день квестом «Ігри патріотів». Це був чесний поєдинок. Брати участь у ньому – велика честь і нагорода! Перемогти може не будь-хто! А лише той, хто керується гаслом «Уперед до перемоги через усі перешкоди!». Саме так усі й змагалися, упевнено йдучи чітко визначеним цікавим маршрутом.

Майбутні педагоги успішно подолали смугу перешкод, впоралися з плутанкою, захоплено співали українських пісень, продемонстрували належні знання української історії та культури, залюбки розважалися (рухлива гра «Твістер-тайм» здатна розвеселити навіть найпохмурішого скептика!).

Особливо щемливою була презентація авторських соціальних роликів «Все буде Україна», які підготували педагогічні загони.

Так, від креативної та оптимістично налаштованої молоді залежить майбутнє! Це вона буде вести нашу країну європейським шляхом!

Наталія ФЕДОРЧУК,

завідувач кафедри педагогіки,

психології і фахових методик


ДЕНЬ ТРЕТІЙ: ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ "З ПІСНЕЮ – ДО ПЕРЕМОГИ!"

День третій – день української пісні. У програмі ряд конкурсів: «Знавці української пісні», «Караоке на майдані», «Інсценізація української народної пісні».

Закоханими в українську пісню виявилися не тільки господарі та організатори дня – загін «БЕМС» (31-М група), – але й усі учасники нинішнього дійства. Зі сцени звучали сучасні українські пісні, а також пісні, які ми чули змалку від мами чи бабусі.

Лірично прозвучала українська пісня у виконанні загону «Барвисті веселки» (31-ОМ група), мелодійно – у загону «Незламні» (1-МБШ), драйвово – у загону «Павер» (31-Ш група), вигравала жартівливими переливами – у загону «Хоробрі серця» (31-Д група).

Виконання українських народних пісень, сучасних українських пісень, дитячих пісень подарувало всім неймовірні емоції, позитивний настрій і віру в себе, свої здібності. Сьогодні пісня об’єднала, згуртувала всіх, адже, як сказав якось великий маестро Анатолій Авдієвський, «українська пісня не дає бути самотнім – ні людині, ні народу».

Там де пісня – лине мова. Лине мова – є народ!

Ірина ЗЕЛІНСЬКА,

викладач кафедри мистецьких дисциплін


ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ: ЕКОЛОГІЧНИЙ КВЕСТ «ПРИРОДНЕ ДОВКІЛЛЯ – НАШ ДІМ»

День четвертий табірного збору розпочався заходами, присвяченими збереженню довкілля, які підготували здобувачі освіти 31-Д групи –педагогічний загін «Хоробрі серця» (методист – Якубчик Ольга Миколаївна).

Цікавою формою організації роботи з екологічного виховання був екологічний квест «Природне довкілля – наш дім», мета якого – навчитися застосовувати набуті знання природничого циклу на практиці при вирішенні екологічних проблем.

Відкриття ігрової програми розпочалося з урочистої лінійки. Студентки Ткачук Інна, Тичук Марія, Мончук Анна, Мельник Діана закликали всіх учасників змагань проявити свою зібраність, педагогічну винахідливість, кмітливість, уміння зосередитися, слухати інших, співпереживати та берегти природне довкілля.

Створенню екологічного квесту передувала кропітка робота, яка розпочалася з вивчення території навколишнього масиву парку і виготовлення відповідної мапи-схеми, на котру було нанесено об’єкти ігрових станцій. Координатори руху, казкові персонажі Маша (Собко Тетяна) та Ведмідь (Яремчук Валентина), розважали учасників квесту дотепними загадками, віршами, піснями про природу.

У цікавих випробуваннях брали участь чотири педагогічні загони: «Барвисті веселки» (31-ОМ, методист – Кузнєцова Людмила Василівна); «БЕМС» (31-М, методист – Зелінська Ірина Сергіївна); «Незламні» (1-МБШ, методист – Федорчук Наталія Анатоліївна); «POWER» (31-Ш, методист– Потримай Наталя Сергіївна).

У ході екологічного квесту координатори станцій залучали здобувачів освіти до розв’язання проблемних ситуацій, участі в екологічних вікторинах та іграх, виконання екологічних завдань, конкурсів дитячих пісень, драматизації мініказок, обговорення різноманітних екологічних ситуацій, конкурсу плакатів на тему «Ми господарі природи, тож бережімо її вроду», а також до пошуково-дослідницької діяльності з природоохоронної роботи.

Після завершення ігрового дійства педагогічні загони були нагороджені грамотами та відзнаками в різних номінаціях.

Ольга ЯКУБЧИК,

викладач кафедри педагогіки, психології

та фахових методик

ДЕНЬ П'ЯТИЙ: ЗАКРИТТЯ ТАБІРНОГО ЗБОРУ СЕЗОНУ 2023

Другого червня відбувся фінальний день табірного збору сезону 2023 року, який розпочався із ранкової зарядки, що додала енергії та позитивного настрою всім учасникам.

Далі події розгорталися на території міського парку: загін "POWER" організував ярмарок, у якому було вісім локацій. На станції "Дартс" учасники мали можливість показати свою точність і вправність, на "Лімбо" – проявити гнучкість та координацію рухів. На станції "Хто я?" пропонували цікаві постаті для відгадування, атмосфера на станції "Піраньї" була наповнена веселощами і позитивом, а локація "Побажання" забезпечила можливість учасникам висловити свої бажання методистам. На станції "Відгадай пісню" студенти випробували музичні знання та слух, станція "Влуч у ціль" вимагала точності і спритності, а локація "Боулінг" створювала атмосферу спортивної конкуренції. На станції "Аукціон втрачених речей" учасники могли продемонструвати свої економічні і стратегічні навички. Ярмарок створював дружну та веселу атмосферу, сприяючи розвитку спритності, спостережливості, комунікативних навичок і творчого потенціалу учасників.

У другу половину дня було проведено Лінійку закриття табірного збору. Із вітальним словом до третьокурсників звернувся Петро Несторович Савчук, директор коледжу, кандидат педагогічних наук, який вручив студентам грамоти за досягнуті успіхи. Напутнє слово виголосила завідувач практики Світлана Віталіївна Марчук і побажала студентам вдалого проходження практики.

Окрасою святкового заходу був символ Літа, який приніс із собою радість, позитивну енергію та різноманітні завдання, під час виконання яких був створений український віночок. До його яскравої декорації долучився кожен загін. Атмосферу заходу підтримували драйвові та сучасні руханки, патріотичні пісні.

Цей день запам'ятається яскравими емоціями, новими знайомствами та незабутніми спогадами про час, проведений разом.

Олена ГРЕСЮК, студентка 31-Ш групи

Kommentare


bottom of page